HAKKIMIZDA

İLETİŞİME GEÇİN

HAKKIMIZDA

1982 yılından beri ortaklığın ve güvenilirliğin sonucu olarak 1991 de Makine ve Ekipman İmalatı sektörüne yatırım yapmış  olan Firmamız 1997 yılında şirket olarak  Demir Çelik Endüstrisi ve Maden Sektörü için makinalar  üretmekte ve farklı endüstri kollarına makine ve ekipman imalatı yapmaktadır.

Başaraneller Makine , uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Demir Çelik Endüstrisi için katma değeri yüksek, proje bazlı yüksek hacimli imalatlar yapılmaktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren müşterilerimizin yatırım projelerinde ve genel ekipman tedariğinde aktif bir biçimde yer almaktadır. Müşterilerimiz bilinen yerel ve uluslararası çelik üreticileri ve Maden Sektörü aynı zamanda anahtar teslim tesis sağlayan şirketler ve mühendislik firmalarıdır.

Yüksek derecede esneklik sağlayabilen, çok sayıda alt yüklenicisiyle BAŞARANELLER, Makine ve Ekipman imalatı  projeleri başarıyla gerçekleştirmektedir.

MİSYONUMUZ

missionMisyonumuz : Ülkemizdeki demir çelik sektörü ve diğer sektörlere hassas parça ve fason makine imalatında müşterilerimizin ilk tercih ettiği yan sanayici fabrika
olmak istiyoruz.

VİZYONUMUZ

lawyers

Yüksek teknolojik imalat tesislerimizi, bilgi ve teknik uzmanlığımızı kullanarak müşterilerimizin kalite beklentilerinden daha üstün kalitede Makinalar ve Parçalar üretmek istiyoruz.