İNSAN KAYNAKLARI

İLETİŞİME GEÇİN

İNSAN KAYNAKLARI ANLAYIŞIMIZ

Firmaların en temel kaynaklarının başında İnsan Kaynağı gelmektedir. Başaran Eller, müşteri mutluluğu ve memnuniyeti ile sürdürülebilir istikrarlı büyüme hedeflerine ulaşılmasında insan kaynağının rolünün çok önemli olduğuna inanmaktadır.

Başaran Eller’de uygulanan insan kaynakları politikası, çalışanların kişisel ve işe yönelik yetkinliklerinin geliştirilmesini ve yüksek motivasyon ile şirkete bağlılıklarının güçlü olmasını amaçlamaktadır. Yeni insan kaynağı alımında ise uzmanlıklar göz önünde bulundurularak profesyonellerin işe kazandırılması temel işe alım politikasını oluşturmaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Başaran Eller’in İnsan Kaynakları Politikası ve Uygulamaları aşağıda belirtilen ilkelerin ışığı doğrultusunda gerçekleşir:

Şirketimizin insan kaynağı seçimini, gelişimi yüksek, işe uygun yetkinliğe sahip, şirket değerlerini benimseyip yaşatacaklar arasından yaparız. Rekabet üstünlüğü insan kaynağımızın asıl temelidir. Çalışanlarımız Şirketimizin değerlerini benimser. Başaran Eller’in çalışmak için tercih edilen bir Şirket olmasını hedefleriz. Çalışanlarımızın işteki başarılarını ve çalışma performanslarını değerlendirir ve teşvik ederiz. İhtiyaçlarımızın karşılanmasında Şirket içi insan kaynağımızdan yararlanmayı amaçlarız. İnsan kaynakları yönetiminde yeni gelişmeleri takip eder ve Şirketimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde değerlendirerek uygularız.

kalite

İŞ BAŞVURU FORMU

Bizimle Çalışmak İçin Lütfen İletişime Geçinizi